بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 425
  • 11 نوامبر 2019 - 16:35
  • 508 بازدید
  • ارسال توسط :
برپایی میز خدمت در نماز جمعه اهواز

برپایی میز خدمت در نماز جمعه اهواز

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد نخستین اقامه نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی

همزمان با برپایی نماز جمعه در اهواز جمعی از مدیران و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۴ ضمن حضور در نماز عبادی و سیاسی این هفته با قرار دادن نماینده،  اقدام به ارائه خدمات شرکت از طریق میز خدمت به نمازگزاران نمودند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه اهواز با گرامی داشت چهلمین سالگرد نخستین اقامه نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی با بیان این مطلب افزود: جایگاه نماز جمعه بر اساس آیات و روایات در دین مبین اسلام جایگاهی والا و مهم است.

وی  با بیان اینکه اولین اقدام پیامبر گرامی اسلام(ص) پس از ورود به مدینه و تشکیل حکومت اسلامی،  اقامه نماز جمعه بود.

امام‌جمعه اهواز، نماز جمعه را رابط میان جامعه اسلامی و ولایت دانست و اظهار کرد: جامعه اسلامی جامعه‌ای است که در رأس آن خدای متعال و قوانین الهی حاکم است و انسان‌ها در این جامعه رشد و تعالی می‌یابد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد ادامه داد: امام، ولی و رهبر در جامعه اسلامی به مانند یک فرمانده و دیده بان عمل می‌کند و دشمن می‌خواهد رابطه میان جامعه اسلامی و ولایت را بر هم زند.

وی همچنین از تلاش‌های ۴۰ ساله آیت‌الله موسوی جزایری در مسئولیت نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام‌جمعه اهواز تقدیر کرد.

خطیب جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توجه بیشتر مسئولان به مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان و سیل‌زده استان خوزستان شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.