بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1373
  • 21 خرداد 1400 - 17:54
  • 230 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : روابط عمومی
  • منبع : روابط عمومی
پیام مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

پیام مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

به راستی کشاورزی می تواند نیروی محرکه رشد و توسعه کشور باشد

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در پیامی سالگرد تاسیس جهاد کشاورزی به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) که یادآور مجاهدت ها و تلاش های شبانه روزی جهادگران در سالهای آغازین انقلاب، ۸ سال دفاع مقدس و امروز که در شرایط تحریم ظالمانه و بسیار حساسی قرار گرفته ایم را به تمامی کارکنان و تلاشگران این عرصه تبریک و تهنیت عرض نمود.

وی افزود:  امسال هفته جهاد کشاورزی را در حالی گرامی می داریم که بحمداله استان خوزستان برای ۱۰ سال پیاپی رتبه نخست تولید و خرید گندم کشور را بدست آورده و برای نخستین بار هم توانست با برنامه ریزی و مدیریت موفق بیشترین میزان تولید دانه روغنی کلزا را به خود اختصاص دهد.

جهان نژادیان عمل به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری در جهت تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها را برای حفظ خودباوری ضروری دانست و بر اهمیت تلا ش های روزافزون در راستای پایداری تولید و توسعه بخش در کشاورزی تاکید نمود و خاطر نشان کرد: کشاورزی می تواند نیروی محرکه رشد و توسعه کشور باشد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان تصریح کرد: با به اتمام رسیدن طرح موفق ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری می توان شاهد رشد و شکوفایی بخش کشاورزی استان و خودکفایی در تولیدات استراتژیک کشور باشیم.

ایشان ضمن تجلیل از زحمات بی دریغ ریاست محترم و معاونین گرانقدر سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان برای تشکیل جلسات مستمر و همکاری توام با تعامل در جهت پیشبرد اهداف خرید تضمینی سال جاری،  اقدامات روسای ادارت ستادی وشهرستانی در عملیات بزرگ خرید تضمینی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: امسال یکی از موثرترین و بی نقص ترین خریدهای تضمینی طی ده سال گذشته را تجریه نمودیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*