بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1774
  • 31 جولای 2022 - 11:43
  • 57 بازدید
  • ارسال توسط :
هوشمند سازی نانوایان خوزستان

هوشمند سازی نانوایان خوزستان

اجرای هوشمند سازی خرید نان با نصب کارتخوان های جدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در گفتگو با خبرگزاری ایرنا گفت: با توزیع ۱۵۰۰ دستگاه کارتخوان، حدود نیمی از نانوایان سراسر استان به شبکه هوشمند خرید نان متصل شده اند.

وی افزود: در پژوهش‌ها صورت گرفته حدود ٣٠ درصد از میزان آردی که توسط دولت بین نانواها توزیع می‌شود، از چرخه تولید و پخت نان خارج و به سمت پخت نان فانتزی، شیرینی فروش ها‌ و قنادی‌ها و یا در مسیر مصرف غیر واقعی قرار می گرفت.

در این طرح زنجیره مصرف آرد از زمان خرید توسط نانوایان محترم تا زمانی که  نان در اختیار مردم قرار می‌گیرد در وزارت کشاورزی پایش و این موضوع مانع از هدر رفت نان و جلوگیری از عرضه آرد یارانه ای بصورت قاچاق خواهد شد.

جهان نژادیان با اعلام آمادگی و توزیع مناسب کارتخوان های هوشمند در سراسر استان توسط بانک سپه عنوان داشت: اقدامات بسیار خوب و پرشتابی در خصوص تجهیز و فراهم سازی زیر ساخت خرید هوشمند نان ایجاد گردید و در چند روز آینده با تمهیدات صورت گرفته کلیه نانوایان دارای کارتخوان های جدید خواهند شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به عدم تغییر نرخ نان در اجرای این طرح گفت: هیچگونه تغییری در نرخ نان ایجاد نشده و شهروندان می توانند بدون محدودیت نان مصرفی خانوار خود را از سراسر نانوایان استان با همان نرخ مصوب دولتی دریافت نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.