بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1241
  • 21 بهمن 1399 - 15:59
  • 336 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : بازرگانی دولتی ایران
رئیس جمهور

رئیس جمهور

برای تأمین گندم مورد نیاز و نان مردم روی پای خود ایستادیم

رئیس جمهور با بیان اینکه مطمئن هستیم که می‌توانیم مسیر خودکفایی، استقلال و امنیت غذایی مردم را تا پایان دولت تدبیر و امید ادامه دهیم، گفت: برای تأمین گندم مورد نیاز و نان مردم روی پای خود ایستادیم و امروز در سفره مردم ایران محصولات کشاورزان و سایر تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران از ایرنا، حسن روحانی در مراسم افتتاح طرحهای وزارت جهاد کشاورزی و تجلیل از کشاورزان نمونه گفت: از افتخارات این دولت، انجام کارهای بزرگ در زمینه های مختلف حوزه کشاورزی است.
روحانی با بیان اینکه اگر در تأمین مواد ،محصولات غذایی و کشاورزی، محتاج خارج از کشور بودیم، مشکلات اساسی در شرایط حساس کشور بوجود می‌آمد، به شرایط شیوع کرونا در سرتاسر جهان، اشاره و تأکید کرد: در ذهن کسی خطور نمی‌کرد که در روزی بخاطر کرونا تمام مرزهای کشورها به مدت ۲ ماه بسته شود و اگر در این شرایط برای تامین گندم و مواد غذایی نیازمند خارج بودیم، وضع نامناسبی در کشور بوجود می‌آمد.
رئیس جمهور خودکفایی در زمینه گندم را یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در حوزه کشاورزی برشمرد و گفت: برای تأمین گندم مورد نیاز و نان مردم روی پای خود ایستادیم و امروز در سفره مردم ایران محصولات کشاورزان و سایر تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد.
رئیس جمهور افزود: اینکه در این دولت سالها توانستیم در زمینه نان و گندم خودکفا شویم و روی پای خود بایستیم مهم است. بعضی از سال‌ها هیچ نیازی نداشتیم که گندم وارد کنیم و در بعضی از سال‌ها ممکن بود نیاز داشته باشیم در بخش صنعت مقداری گندم وارد کنیم.
وی اظهار کرد: غیر از مسأله ارز و واردات و تحریم، همه اینها را کنار هم قرار دهیم، اینکه کشور بتواند در سفره نان‌اش، نان کشاورز خودش باشد مهم است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*