بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1578
  • 18 اسفند 1400 - 15:41
  • 95 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل از مقام شهدا و جانبازان

تجلیل از مقام شهدا و جانبازان

پاسداری از خود گذشتگی

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با حضور در جشن اعیاد شعبانیه با ایراد سخنانی در جمع کارکنان این اداره کل  روز پاسدار را به همه نیروهای خدوم سپاه، ارتش و بسیجیان غیورایران اسلامی  تبریک و تهنیت عرض نمود.

وی روز پاسدار را روز تحقق پاسداری از اسلام و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی دانست و تصریح کرد: روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند و در لبیک به دعوت پیر و مرادشان جان های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب و خاک میهن اسلامی حراست نمودند.

جهان نژادیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: جانبازان انسان هایی هستند که در سخت ترین دوران کشور، شرف، شجاعت و تعهد خود را ثابت کرده اند و تبدیل به شهیدان زنده ارزش های انقلاب اسلامی شده اند.

ایثارگران و جانبازان، ارزنده ترین یادگاران دفاع مقدس و اسناد زنده مجاهدت و ایثار مردمان ایران اسلامی هستند و این  روحیه جهاد و ایثارگری غیور مردان کشور عزیزمان موجب شده دست پلید دشمنان اسلام و ایران از ما دور باشد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با تجلیل از مجاهدت های سپاه  پاسداران، این  بزرگواران را تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) دانست و اظهار داشت: این مجاهدان با مقاومت و پایداری پیام آور عجز و ناتوانی ظالمان و دشمنان اسلام  در به ثمر نشستن  اهداف پلید در منطقه  گشته اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*