بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 56
  • 05 فوریه 2019 - 12:02
  • 462 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : نویسنده
  • منبع : خبر
برگزاری اولین جلسه با مدیران سیلوهای بخش خصوصی
پس از پایان خرید گندم با توجه به اهمیت و اجرایی نمودن دستورالعمل های انتقال و فروش گندم

برگزاری اولین جلسه با مدیران سیلوهای بخش خصوصی

این جلسه با حضور جناب آقای کریمپور عضو هیأت مدیره و معاون اداری مالی همچنین سایر معاونین و مدیران  به منظور جمع بندی خرید تضمینی و بررسی مسائل و مشکلات ذخیره سازی گندم در سال 1398 در محل برگزاری جلسات شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۴:

این جلسه با حضور جناب آقای کریمپور عضو هیأت مدیره و معاون اداری مالی همچنین سایر معاونین و مدیران  به منظور جمع بندی خرید تضمینی و بررسی مسائل و مشکلات ذخیره سازی گندم در سال ۱۳۹۸ در محل برگزاری جلسات شرکت برگزار گردید.

ابتدا آقای کریمپور ضمن تشکر از حضور و فعالیت بی نظیر این بخش طی فصل برداشت و خرید سال جاری از تلاشی که برای ادامه این صنعت مهم و استراتژیکی می کشند تقدیر نمود و با اعلام اینکه مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۴ که در سفر زیارتی بیت الله الحرام می باشند مراتب سلام و احترام وی را به اطلاع آنان رساند.

وی سیلوداران بخش خصوصی را همکاران ویژه شرکت غله دانست و افزود: تلاش شما در فصل خرید گندم  بر هیچکدام از مدیران شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۴ پوشیده نیست چرا که در فصل خرید جاری به لطف خدا با وجود سطح برداشت شده در استان میزان قابل توجهی توسط این بخش خریداری و ذخیره سازی گردید.

عضو هیأت مدیره و معاون اداری و مالی شرکت خرید بخش خصوصی را خرید  ویژه دولتی خواند واظهار داشت: بدلیل شرایط ذخیره سازی مستقیم گندم در سیلوها و ایجاد امنیت و عدم مشکلاتی که می تواند گریبانگیر خرید در مراکز روباز باشد برای دولت بسیار مناسب و به صرفه خواهد بود

وی تصریح کرد: تلاش مدیران شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران  این است که بتواند مسیر خرید گندم را از طریق سیلوهای استاندارد ذخیره سازی دنبال کند چرا که با محقق شدن این امر تاثیرات قابل توجهی در افزایش امنیت غذایی مردم کشورمان و جلوگیری از هدر رفت امکانات و اموال دولت خواهد داشت.

در ادامه جناب آقای حسینی معاون بازرگانی شرکت با ایراد سخنانی از همکاری این بخش تقدیر نمود و افزود: هرکدام از سیلوها و کارخانجات بعنوان حلقه های زنجیره تامین کالای اساسی در کشور می باشند که در صورت صیانت از این زنجیره سود حاصل از آن متوجه هموطنان عزیزمان خواهد شد

وی با اشاره به محدودیت ها و مسئولیت های عمده این شرکت در خصوص خرید گندم جهت استحصال آرد و سایر مصارف گفت: یک سری شرایط برای مدیران این شرکت بصورت دستورالعمل تکلیف شده است که در سال گذشته مقدمات آن آغاز و طی سال جاری ادامه و پیش خواهیم برد.

 آقای حسینی با عنوان نمودن آغاز عملیات تخلیه و بارگیری گندم جهت انتقال و فروش گندم  از ابتدای مرداد ماه گفت: در برنامه ریزی های صورت گرفته توجه ویژه ای به سیلوهایی که در سیل اخیر آسیب دیدند خواهد شد و این عملیات در یک سیکل منظم طی یک دوره ۱۰ ماهه صورت خواهد پذیرفت .

وی تصریح کرد عملیات تخلیه سیلو ها جهت صادرات برون استانی و فروش به کارخانجات ماهانه بین ۱۲ الی ۱۵ درصد خواهد بود.

در ادامه این جلسه  سیلودارن با سخنانی از فرصت بوجود آمده در شرکت برای ایجاد تعامل و شفاف سازی در برنامه ریزی ها تشکر نمودند و هر کدام با تشریح مسائل و مشکلات این بخش،  خواهان توجه ویژه برای ایستادگی صنایع ذخیره سازی در شرایط تحریم اقتصادی بودند.

سیلوداران بسیاری از مشکلات را ناشی از مشکلات مالی و عقب ماندن افزایش پرداخت ها و شرایط افت رطوبتی خوانده که در صورت ادامه این روند  این بخش بزرگ و تاثیر گزار در کشور را محتمل خسارت دانستند

در ادامه این جلسه با پیشنهاد صورت گرفته در جهت پیشبرد نقطه نظرات و تحقق خواسته های بحق این بخش لزوم ایجاد یک انجمن صنفی بسیار مهم ارزیابی شد تا از این طریق مطالبات آنان در شرایط مناسب تری برای تامین خواسته ها و تاثیر گذاری برسیاست گذاری های این بخش صورت پذیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.