بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1534
  • 02 بهمن 1400 - 15:20
  • 141 بازدید
  • ارسال توسط :
آئین تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان غله خوزستان

آئین تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان غله خوزستان

بازنشستگی آغاز فصل نوینی در زندگی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

در این آیین که به منظور قدردانی از تلاش و خدمت صادقانه بازنشستگان و پیشکسوتان سال های ۱۳۹۷ الی ۱۴۰۰  برپا شده بود، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان گفت:  بازنشستگی  بعنوان فصل نوینی در زندگی و به منزله  افتخاری برای کلیه همکاران خواهد بود، تصویری که از تلاش و خدمت صادقانه به میهن اسلامی در این اداره کل  ثبت، ضبط و ماندگارخواهد شد.

جهان نژادیان  افزود: در گذشته بسیاری از فعالیت های این اداره کل با مشقت های فراوان بصورت سنتی انجام می گردید ولی همکاران محترم با گذشت و صبر وصف ناپذیری،  تلاش خود را برای انجام امور محوله بکار می گرفتند و هیچگاه بدلیل نبود امکانات و یا هر مسئله ای مانع از جریان خدمت رسانی به احاد مردم نگردیده و  اکنون با کوله باری از تجربه و خاطره ماندگار مسئولیت های خود را بدست افراد جوان می سپارند.

وی خاطر نشان کرد: شما عزیزان در طول خدمت خود مبدا و منشا خدمات بسیار مفیدی برای استان و کشور بوده اید و درطول این مسیر  گوهرعمر و جوانی خود را در راه اعتلای این اداره کل بکارگرفته اید و بخوبی می دانیم این خدمت صادقانه با هیچ چیزی قابل جبران نخواهد بود، به‌طور حتم همیشه در اذهان ماندگار هستید و ما به دلیل وجود شما به خود می‌بالیم.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در پاسداشت مقام افراد بازنشسته گفت: خدمات همکاران گذشته را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد و نباید بگونه ای رفتار شود که در این مکان جایی برای حضورآنها نیست چرا که  تغییر نگرش جامعه نسبت به جایگاه افراد بازنشسته و ایجاد روحیه و امید در میان همکاران گذشته ما می تواند موجب دلگرمی جوانان و آینده سازان کشور باشد. در این آیین تعدادی از همکاران بازنشسته به بیان خاطرات زمان خدمت خود پرداختند و در پایان این مراسم با اهداءلوح تقدیر وجوایزی از زحمات آنها تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*