صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 29/8/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 571507

  آرشیو خبری


  پایان خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در خوزستان   10/4/1398
خدارحم امیری زاده مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان در گفتگو با اصحاب رسانه گفت: در جریان خرید تضمینی مقدار 45013 تن دانه روغنی کلزا در سطح استان خریداری شد که ... 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان در گفتگو با اصحاب رسانه گفت: در جریان خرید تضمینی  مقدار  45013 تن  دانه روغنی کلزا در سطح استان خریداری شد که با توجه به میزان خرید 31223 تن در  سال گذشته، افزایش 13790 تنی معادل 69% را برای این محصول در استان شاهد هستیم.

امیری زاده تصریح کرد: نرخ خرید تضمینی کلزا در سال جاری 34398 ریال  به ازای هر کیلو گرم تعیین گردید که خوشبختانه تا این لحظه موفق به پرداخت  99 درصدی  از  مطالبات کشاورزان کلزا کار شده ایم.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطق4 در خصوص مبلغ پرداخت شده به کشاورزان اظهار داشت: تا کنون  مبلغی بیش از  یک هزارو چهارصدو نود و پنج میلیاردریال به ازای خرید این میزان دانه روغنی  به حساب کشاورزان محترم خوزستانی واریز شده است و  امیدواریم با استمرار دولت محترم در پرداخت نقدی وجه کشاورزان  در سال های آینده شاهد افزایش تولید  این محصول استراتژیک در کشور باشیم.  

وی از نکات حائز اهمیت در خرید امسال بیان داشت: از آنجا که دانه های روغنی بخصوص کلزا قابلیت نگهداری طولانی مدت را ندارند و سریعاً شریط فساد در آن رخ می دهد با اجرای  برنامه هایی که قبل از آغاز فصل برداشت در نظر داشتیم  برآن شدیم تا با ایجاد فضای رقابتی برای مباشرین خرید،  سرعت تخلیه و بارگیری را به حد مورد انتظار برسانیم که این اقدام،  تاثیر بسیار مناسبی در جلوگیری از اتلاف هزینه و خرابی محصولی که شرایط خرید و حمل آن نسبت به سایر محصولات کشاورزی متفاوت است ایجاد نمود.

امیری زاده بیان داشت: الحمداله در اجرای برنامه های  از پیش طراحی شده موفق بوده ایم و این جز با همکاری و یاری پرسنل شرکت غله و عوامل مرتبط که تجربه فراوانی در زمینه خرید تضمین محصولات کشاورزی دارند میسر نبوده است.

ایشان با بیان اینکه مدیریت همزمان خرید گندم و کلزا آن هم با چنین حجم گسترده و در بازه زمانی نسبتا کم قطعاً کار پیچیده و طاقت فرسایی است گفت:  اتحاد، تخصص، تجربه کافی و تعهد به کار باعث شد تاموفقیت در    این مهم دست یافتنی باشد و افتخار دیگری برای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه رقم بخورد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net