صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 3/6/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 550653

  آرشیو خبری


  برگزاری سومین مسابقه عکس خوشه   21/3/1398
اهمیت نان موضوع مسابقه بزرگ عکس خوشه... 

سومین دوره مسابقه "عکس خوشه" با موضوع گندم،آرد و نان و فرآوردهای وابسته، به منظور ایجاد انگیزه و بسترسازی لازم برای تولید آثار هنرمندانه عکاسی و با هدف فرهنگ‌سازی و اصلاح الگوی مصرف و کاهش ضایعات نان از روز دوشنبه، 20 خرداد ماه آغاز می‌شود.

مسابقه‌ی عکس خوشه که سومین دوره‌ی آن به همّت شرکت بازرگانی دولتی ایران و همکاری خانه هنرمندان ایران و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود، درصد شاساندن اهمیّت و جایگاه نان به مردم از طریق جلب نگاه‌ها به این ماده غذای اصلی مردم است.

 

لازم بذکر است: سومین دوره مسابقه عکاسی فرایند تأمین از "مزرعه تا سفره" را به تصویر خواهد کشید و محورهای مسابقه شامل: مزارع گندم، خرید و فروش، حمل و نقل و نگه‌داری گندم، تولید و حمل و نگه‌داری آرد، نانوایی‌ها و واحدهای سنتی حجیم و نیمه حجیم) خرید، حمل و نگه‌داری نان، بهداشت و ضایعات نان و فرآوردهای گندم شامل: ماکارونی، بیسکویت، شیرینی، شکلات، و ضایع جانبی است.

 

علاقه مندان و هنرمندان عرصه‌ی هنرهای تجسمی (عکس) برای کسب اطلاعات بیشتر به  سایتKhooshe.Photographey   مراجعه کنند.

 

این دوره از مسابقه، از 20 خرداد شروع خواهد شد و تا دیماه ادامه دارد و پس از معرفی آثار و برگزیدگان عکس، طی مرایم اختتامیه و برگزاری نمایشگاه به کار خود پایان خواهد داد.

 

دومین دوره‌ی عکس خوشه سال گذشته و با حمایت سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران و با تلاش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران برگزار شد که از آثار متعدد ارسالی، 9 عنوان عکس برتر به مرحله پایانی مسابقه راه یافتند.                       در مراسم افتتاحیه به پدیدآوردگان این آثار جوایزی اهدا شد و 100 اثر بر جسته نیز طی یک هفته برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شد.

 استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net