صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 25/4/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 537983

  آرشیو خبری


  خریـد کلــزا از مرز 40 هزار تـن گـذشت   24/2/1398
با شروع برداشت کلزا در مزارع شهرستان های شمالی استان، امکان افزایش خرید وجود دارد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدا رحم امیری زاده میزان خرید دانه روغنی کلزا در استان را 40 هزار تن عنوان نمود و افزود: با شروع برداشت کلزا در مزارع  شهرستان های شمالی استان، امکان  افزایش خرید وجود دارد.

وی لزوم سرعت بارگیری و انتقال این کالا را بسیار ضروری توصیف نمود و اظهار داشت:  با توجه به سرعت فساد  پذیری دانه روغنی کلزا،  امکان نگهداری طولانی آن در مراکز خرید وجود ندارد و می بایست مراکز تعیین شده برای خرید تضمینی از کشاورزان محترم، هر چه سریعتر نسبت به ارسال کلزای خریداری شده به شرکت های تولیدی روغن اقدام نمایند.

امیری زاده تصریح کرد:  کلیه مقصدها طبق دستورالعمل های ابلاغی از سوی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران مشخص و در سامانه سیفا ثبت خواهد شد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 با اشاره به میزان کلزای تولید شده در استان اظهار داشت: سال گذشته مجموع خرید تضمینی دانه روغنی کلزا  32 هزار تن بوده که با توجه به روند کاشت و علاقمندی کشاورزان،  میزان برداشت این گیاه در استان  قابل ملاحظه است ولی نیازمند تدوین برنامه ریزی های  مناسب جهت افزایش سطح زیر کشت این گیاه در استان خوزستان وسایر استان ها در کشور می باشیم تا در آینده ای نه چندان دور نیاز کشور به واردات روغن  کاهش یابد.

امیری زاده ادامه داد: با اینکه کاشت دانه روغنی در کشور قدمت بالایی ندارد ولی با توجه به اهمیت و لزوم کاشت این محصول هر ساله با رشد خوبی  در افزایش سطح زیر کشت و میزان برداشت روبرو خواهیم شد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net