صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 25/4/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 537985

  آرشیو خبری


  خرید مستقیم گندم در خوزستان از 650 هزار تن عبور کرد   15/2/1398
آموزش، جزء جدایی ناپذیر عوامل خرید گندم می باشد 

خدارحم امیری زاده با اشاره به آغاز فصل برداشت گندم در استان  خوزستان با اعلام روند عادی در عملیات خرید گندم در استان افزود: با شروع عملیات خرید تا کنون بیش از  650 هزار تن گندم  توسط مراکز خرید مجاز خرید و ذخیره سازی شده است.

وی اظهار داشت: آموزش عوامل خرید گندم  جزء جدایی ناپذیر و یکی از ارکان اصلی در جهت ایجاد آمادگی برای ورود به فصل خرید گندم است و هر ساله قبل از شروع خرید گندم طی جلساتی برگزار می گردد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4: بر اساس دستور العمل ابلاغی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و به منظور آمادگی تمامی عوامل خرید و نظارت بر سلامت فرآیند خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی (کلزا)، دوره های آموزشی کارشناسان کنترل کیفی و کاربران سامانه سیفا و عاملین تشخیص و ذیحساب طی 13 دوره و با حضور 308 نفر منتخب مراکز خرید در محل تعیین شده آموزشی شرکت  توسط متخصصین و کارشناسان زبده شرکت برگزار گردید.

وی تصریح کرد: در این دوره ها آموزش های لازم جهت کار با سامانه سیفا، فرآیندهای کاری و کنترلی، وظایف عوامل تشخیص و ذیحساب،دستورالعمل های کنترل کیفی و خرید گندم آموزش داده شده و دستورالعمل های مربوطه در اختیار شرکت کننده ها قرار گرفت.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net