صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 29/8/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 571508

  آرشیو خبری


  همزمان با بسیج ملی کنترل فشار خون در کشور   3/4/1398
با آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون در کشور و با حضور کارشناسان بهداشت در شرکت غله خوزستان، پرسنل و مراجعین محترم در طرح ملی سنجش فشار خون شرکت نمودند. 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

با آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون در کشور و با حضور کارشناسان  بهداشت در شرکت غله خوزستان،  پرسنل و مراجعین محترم در طرح ملی سنجش فشار خون  شرکت نمودند.

این پایش که با شعار بدانیم و اقدام کنیم در سراسر استان آغاز شده است،  با حضور تعدادی از کارشناسان بهداشت مرکز غرب اهواز در  واحد روابط عمومی شرکت غله از تمامی پرسنل شاغل که مایل به همکاری  و سنجش سلامتی خود بودند، بصورت تخصصی فشار خون آنان مورد بررسی قرار گرفت و  تعدادی از آنان که دارای شرایط نامطلوب فشار خون  بودند،  مشخص و نکات بهداشتی جهت اقدامات پزشکی و معالجات لازم توصیه گردید.

این طرح برای اولین بار در چنین سطح وسیعی برگزار شده است که خوشبختانه با پیگیری و جدیدت مناسب  علوم پزشکی  و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز،   با حضور در دستگاه های اجرایی اقدام به  سنجش فشار خون  کارکنان دولت  همچنین سایر مراجعه کنندگان  می نمایند.

لازم به ذکر است: متاسفانه در کشورمان حداقل 40درصد و در برخی مناطق تا 60 درصد مردم از بیماری فشار خون رنج می برند ولی بعلت عدم اطلاع کافی از بیماری خود اقدام لازم در خصوص درمان صورت نمی گیرد که با اجرایی شدن این طرح مناسب،  بسیاری از افراد شرکت کننده در  این طرح ملی در صورت وجود این بیماری اطلاع لازم را بدست خواهند آورد و بدین ترتیب در صورت درمان از بروز بیماری های سخت و پرهزینه در آینده جلوگیری بعمل آورده خواهد شد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net