صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 26/6/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 557615

  آرشیو خبری


  خرید گندم تضمینی رکورد سال گذشته را زد   29/2/1398
خوزستان بیشترین سهم تولید و خرید گندم را در میان سایر استان های تولید کننده دارد 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده با افزایش خرید بیش از یک میلیون و  یکصدو پنجاه هزار تنی کندم،  خوزستان را پیشرو در تولیدات کشاورزی خواند و افزود : مقدار محصولات تولید شده استان خوزستان در سال گذشته حدود 16 میلیون تن بوده است که گندم را یکی از پرافتخارترین تولیدات کشاورزی استان خواند.

 وی خرید تضمینی گندم مازاد بر مصرف سال گذشته استان خوزستان  را  یک میلیون و یکصدو سی هزار تن اعلام نمود و افزود: خوزستان بیشترین سهم  تولید و خرید گندم را در میان سایر استان های تولید کننده داشته است و پیش بینی می شود در سال جاری میزان خرید به یک میلیون و سیصد هزار تن افزایش یابد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 در خصوص پرداخت مطالبات کشاورزان گندمکار اظهار داشت: وجه حاصل از خرید گندم کشاورزان به روز و با عاملیت بانک کشاورزی استان در حال پرداخت می باشد.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی گندم خریداری شده 17971045 میلیون ریال می باشد که تا کنون مبلغ 14527893 میلیون ریال آن بحساب کشاورزان پرداخت و باقیمانده آن بدلیل مشکلات فنی در مراکز خرید امکان پرداخت میسر نشده است

امیری زاده پرداخت بموقع و بروز وجه کشاورزان را گامی مهم و تاثیر گذار در خرید سال جاری عنوان نمود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net