صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 3/6/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 550654

  آرشیو خبری


  1میلیون و 290 هزار تن سهم خوزستان از خرید تضمینی گندم   20/3/1398
خدارحم امیری زاده با بیان افزایش خرید تضمینی در استان گفت: تاکنون میزان خرید 1 میلیون و 290 هزار تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان خوزستانی توسط شرکت غله،... 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده با بیان افزایش خرید تضمینی در استان گفت: تاکنون میزان خرید 1 میلیون و 290 هزار تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان خوزستانی  توسط شرکت غله، کارخانجات آرد سازی، سیلوهای بخش خصوصی و سازمان تعاون روستایی بعنوان  مباشراین شرکت خریداری شده است.

وی افزود: در این عملیات بزرگ خرید تضمینی بیش از 98 درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده است و با رایزنی و گفتگوهایی که با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران صورت گرفته است بزودی آن دسته از کشاورزانی که هنوز وجه فروش گندم  به حسابشان واریز نشده است، مطالبات خود را دریافت خواهند نمود.

امیری زاده تصریح کرد: استان خوزستان بعنوان یکی از مناطقی که در ابتدای هر سال آغاز کننده خرید تضمینی گندم و کلزا در کشور می باشد همچنین با توجه به سطح عملیات و میزان تولید و ذخیره سازی که صورت می پذیرد، مصداق بسیار خوبی برای عملکرد مناسب و مطلوب  درتولید و خرید کشور خواهد بود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 اظهار داشت: با نزدیک شدن به هفته جهاد کشاورزی و عملکرد رضایت بخش در تولید و ذخیره سازی گندم استان، جای برگزاری جشن شکرگزاری بخوبی احساس می شود و امیدوارم با تمهیداتی که سازمان جهاد کشاورزی خوزستان دیده است مجموع عوامل، از تولید تا برداشت به نحو شایسته ای تجلیل بعمل آید.  

   امیری زاده بیان داشت: خرید تضمینی گندم در استان خوزستان با وجود اینکه روند کاهشی را طی می کند ولی تا زمانی که کشاورزان اقدام به فروش گندم خود به دولت می نمایند ادامه خواهد یافت و فعالیت شرکت در این زمینه  متوقف نخواهد شد.

     وی پرداخت کرایه حمل به کشاورزان را یکی از نکات خوب خرید تضمینی  گندم در سال جاری علاوه بر پرداخت آنی وجه فروش گندم کشاورزان ارزیابی کرد و افزود:  تداوم حمایت های صورت گرفته برای رشد و افزایش راندمان خرید کیفی در سال های آینده بسیار ضروری است و امید است سال های آتی ثمرات شروع چنین اقدامی به نحو مطلوبی  به بار نشیند .استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net