صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 25/4/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 537985

  آرشیو خبری


  برگـزاری محفل انـس با قـرآن   21/2/1398
با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان جلسه فرهنگی بسیج با حضور مدیر عامل شرکت و سایر اعضاء برگزار شد... 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

با فرا رسیدن  ماه مبارک رمضان جلسه فرهنگی بسیج با حضور مدیر عامل شرکت و سایر  اعضاء برگزار شد.

امیری زاده در این جلسه ضمن بیان تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  اظهار داشتند: ماه مبارک رمضان،  ماه نزول قرآن ،  بهترین فرصت برای  تمرکز و خلوص در  درک معنویات الهی است

وی افزود:  می بایست برنامه های مدونی برای ارتباط معنوی در این ماه مبارک تدارک ببینیم  و انشااله کارکنان شرکت در این راستا با همت و رغبت از فیوضات این ماه گرانقدر بهره کافی را خواهند برد چرا که  با فرا رسیدن ماه میهمانى خداوند در های رحمت الهی گشوده می شود و هر کس با  فهم و درک خود از فیوضات این ماه بهرمند خواهد شد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 بیان داشت:  فعالیت بسیج در شرکت باعث می شود رنک اتحاد و همبستگی بیشتری میان کارکنان بوجود آید و بایستی  تمام تلاش خود را برای برگزاری برنامه های فرهنگی از جمله مراسم انس با قران کریم را با حساسیت و دقت بیشتر پیگیری و اجرا نماید.

سپس حجت السلام شیخ هادی محمدیان نماینده ولی فقی در شرکت ضمن خیر مقدم از مدیر عامل و سایراعضای محترم  بسیج با  تبرک جستن از خطبه پیامبر(ص) در باب فضائل ماه رمضان گفت:  

از حضرت امام رضا(ع) روایت شده است که آن حضرت از پدران بزرگوارش، از امیر مؤمنان(ع) نقل کرده که فرمود: پیامبر اکرم(ص) روزى براى ما خطابه اى ایراد فرمودند و چنین گفتند: اى مردم،  ماه خدا همراه با برکت و رحمت و آمرزش به سوى شما آمده است، این ماه نزد خداوند بهترین ماه و روزهاى آن بهترین روزها و شب هاى آن بهترین شب ها و لحظه هاى آن بهترین لحظه هاست.

 این ماهى است که شما به میهمانى پروردگار دعوت شده و از اهل کرامت خداوند قرار داده شده اید. نَفَس هاى شما در این ماه تسبیح، خوابتان عبادت، اعمالتان مورد قبول، و دعاى شما مستجاب است.

وی تصریح کرد:  هرساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن در نمازخانه بصورت جدی و مستمر برگزار می شود و علاقمندان این ارتباط معنوی در ایام هفته از اولین روز ماه مبارک رمضان بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با برنامه هائی شامل ترتیل خوانی قرآن کریم توسط منتخبین و تفسیر قرآن می توانند حضور رسانند و از فضائل بیشمار این محفل بهرمند گردند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net