صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 3/6/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 550645

  آرشیو خبری


  گرامیداشت روز قدس   9/3/1398
مدیر عامل شرگت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه با برکت ، از تمامی پرسنل شریف، اگاه، مومن و ولایتمدار شرکت دعوت نمود تا در صفوفی متحد و یکپارچه در روز جمعه ... 

خدارحم امیری زاده روز قدس را بعنوان یادگار ارزشمند و بزرگ امام خمینی(ره)خواند و افزود:  روز قدس روزی است که ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی، باحضور در راهپیمایی، انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنایات رژیم غاصب صهیونیسم و حامیانشان علیه ملت مظلوم فلسطین، ابراز می دارند.

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری فرموده: همه مسلمانان در کشور های اسلامی باید با احساس مسئولیت به مبارزین فلسطین در داخل و خارج کمک های همه جانبه کنند و ما هم از توان خود در جهت حمایت از این ملت مظلوم استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح نمود: حضور گسترده ملت شریف و انقلابی ایران در چنین روزی نشان از پایبندی به ایفای مسئولیت اسلامی و انسانی دارد و این روز محور اصلی وحدت و همدلی امت بزرگ اسلامی است.

مدیر عامل شرگت غله و خدمات بازرگانی منطقه4  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه با برکت ، از تمامی پرسنل شریف، اگاه، مومن و ولایتمدار شرکت غله و خدمات بازرگانی  دعوت نمود تا در صفوفی متحد و یکپارچه در روز جمعه این هفته 10/3/98 حماسه ای دیگر از بصیرت و شور انقلابی خود  خلق نمایند تا با ابراز همدردی مردم مظلوم فلسطین و فریاد ایستادگی در برابر تجاوزگری صهیونیسم و آمریکا اعلام انزجار خود را از حامیانشان فریاد بزنیم .استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net