صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 25/4/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 537988

  آرشیو خبری


  برداشت 21 هزار تن کلزا در استان   12/2/1398
با وجود آمادگی و استقبال کشاورزان از کاشت دانه های روغنی در استان خوزستان شاهد افزایش سطح زیر کاشت ... 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده با بیان پیش بینی افزایش خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان افزود: میزان خرید در سال گذشته برابر با 31223 تن بوده که با وجود آمادگی و استقبال کشاورزان از کاشت دانه های روغنی در استان خوزستان شاهد افزایش سطح زیر کاشت این محصول بودیم و امیدواریم با وجود آسیب هایی که بدلیل جاری شدن سیل در استان متحمل شدیم میزان برداشت قابل توجهی را نسبت به سال گذشته شاهد باشیم.

امیری زاده با اعلام برداشت 21 هزار تنی دانه روغنی کلزا در استان افزود: هنوز برداشت دانه روغنی در مناطق شمالی استان که سطح بیشتری از کاشت این محصول را بخود اختصاص داده،  آغاز نشده است.

وی عنوان نمود: کلزا یکی از بهترین گیاهان زراعی برای کشت درتناوب با گندم و جو محسوب می شود که در صورت کاشت می تواند با افزایش حاصلخیزی مزارع غلات، رشد و پایداری عملکرد دانه گندم را بیش از گذشته در پی داشته باشد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 زمان برداشت دانه روغنی کلزا  در استان خوزستان  را  تا پایان خرداد ماه اعلام نمود و افزود: نرخ خرید تضمینی کلزا در سال جاری 34398 ریال  به ازای هر کیلو گرم می باشد که وجه حاصل از فروش محصول کشاورزان را در سریعترین زمان ممکن به حساب آنان واریز می شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net