صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 29/8/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 571508

  آرشیو خبری


  تحقق خرید 1 میلیون و 300 هزار تنی گندم در خوزستان   28/3/1398
خوشبختانه از ابتدای فصل خرید گندم دراستان خوزستان تا کنون موفق به خریداری 1 میلیون و 300 هزار تن گندم مرغوب و با کیفیت کشاورزان... 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدا رحم امیری زاده با اعلام افزایش خرید تضمینی گندم از کشاورزان خوزستانی گفت: خوشبختانه از ابتدای فصل خرید گندم دراستان خوزستان تا کنون موفق به خریداری 1 میلیون و 300 هزار  تن گندم  مرغوب و با کیفیت کشاورزان شده ایم که این میزان خرید در مقایسه با سال گذشته بیش از  170 هزار تن رشد داشته است.

وی افزود: با توجه به سرانه مصرف،  سالیانه مقدار 650 الی 700 هزار تن از گندم تولید شده را برای تامین آرد و نان استان تخصیص می دهیم و مابقی گندم موجود با راهبری و هدایت شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در یک برنامه منظم به سایر استان ها و شهرستان ها  صادر می شود.

وی عنوان کرد:  استان خوزستان در خصوص فضای ذخیره سازی استاندارد گندم در شرایط خوبی قرار دارد و در حال حاضر با ظرفیت ذخیره سازی  بیش از 1 میلیون و 500 هزار تنی در بخش دولتی و خصوصی توانسته نقش موثر خود را جهت خدمت رسانی  به کشاورزان  و مردم شریف ایران به نحو شایسته ای ایفا نماید.

امیری زاده در خصوص میزان همکاری و مشارکت بخش خصوصی در خرید گندم سال جاری بیان داشت: در آخرین جلسات هماهنگی خرید گندم که با حضور مدیران کارخانجات و سیلوهای بخش خصوصی برگزار گردید نظرات شفاف و واضح شرکت غله را برای چگونگی همکاری، مشارکت و حمایت دولت با بخش خصوصی مطرح و اعلام شد.

یکی از مهمترین آنها که در راستای اهداف دولت و شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران است،  تکمیل ظرفیت سیلو های  ملکی (دولتی)خواهد بود که بلافاصله پس از محقق شدن آن اقدامات لازم برای تکمیل و افزایش ظرفیت سیلوهای بخش خصوصی نیز صورت خواهد پذیرفت.

وی خاطر نشان کرد: خرید با چنین سطحی در استان می تواند نوید یک سال خوب در جهت افزایش راندمان و عملکرد  کارخانجات، سیلودارن و سایر مرتبطین داشته  باشد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 تصریح کرد: نگاه این شرکت به بخش خصوصی حمایتی است و در این میان چگونگی تعامل و همکاری  این بخش در خصوص میزان حمایت دولت تعیین کنند خواهد بود.

 استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net