صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 3/6/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 550651

  آرشیو خبری


  پیام تبریک به مناسبت عید سعید فطر   15/3/1398
خدارحم امیری زاده در پیامی عید سعید فطر، بهار معنویت را به یکایک همکاران بخصوص کارکنان شرکت غله خوزستان تبریک و شادباش گفت و ... 

به گزار ش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده در پیامی عید سعید فطر، بهار معنویت را به یکایک همکاران بخصوص کارکنان شرکت غله خوزستان تبریک و شادباش گفت و افزود: حال که پس از یک ماه مهمانی خدا، وارد عید اولیاء اله می شویم  با نگاهی به پشت سر و 30روز  مبارک که تمامی لحظات آن مملو از نور و خوبی ها است، با دستاوردهایی از این سفر معنوی روبه رو خواهیم شد که حفظ آنها  برای شروع دوباره زندگی معنوی  بسیار ارزشمند بوده و باعث تقویت ایمان خواهد شد، عیدی که خداوند متعال پاداش یک ماه بندگی و عبادت خالصانه را به روزه دارانی که گوی سبقت را در اثبات بندگی از سایرین ربودند تقدیم میکند.

ایشان با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) خاطر نشان کرد: ایشان می فرمایند  إِذَا کَانَ‏ صَبِیحَةُ یَوْمِ‏ الْفِطْرِ نَادَى مُنَادٍ اغْدُوا إِلَى جَوَائِزِکُمْ  زمانی که صبح روز عید فطر می شود منادی ندا می کند، صبح زود به دنبال گرفتن جوایزتان باشید.

وی تصریح کرد: عید سعید فطر برای مردم خوزستان بسیار محترم شمرده می شود چرا که هم استانی های عزیز در این روز با برپایی جشن و سرور اقدام به دید و بازدید و بجا آوردن سنت حسنه صله رحم می نمایند تا حال و هوای استان را در این گرمای طاقت فرسا به برکت این بهار معنوی بسیار شیرین  ودل چسب نمایند.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 4 در پایان اظهار داشت:  این عیدبزرگ و فرخنده را به صاحبان همت و اراده که با مجاهدت نفس خود  در این ماه توانستند فضایل را بر رذایل خود رجحان دهند  و به برکات بی انتهای خداوند دست یابند تبریک می گویم . استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net