صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 25/4/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 537982

  آرشیو خبری


  خرید 950 هزارتنی گندم در خوزستان   21/2/1398
نوید سالی خوب برای ذخیره سازی این کالا و حفظ سرمایه ملی، در کشور 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده با اعلام افزایش خرید 950 هزار تنی گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در استان خوزستان،  نوید سالی خوب برای ذخیره سازی این کالا و حفظ سرمایه ملی،  در کشور داد.

وی افزود:  تاکنون 91 مرکز فعال در حال خرید تضمینی گندم از کشاورزان محترم  می باشند که با شروع برداشت درسایرشهر های استان، مراکز دیگری اقدام به فعالیت و انجام خدمات خرید به کشاورزان گندمکار خواهند بود.

امیری زاده در خصوص میزان خرید در سال جاری اظهار داشت: هنوز برداشت گندم در مناطق جنوبی و مرکزی استان به پایان نرسیده است که با احتساب سقف یک میلیون تنی در این مناطق و آغازبرداشت و خرید گندم از کشاورزان  نیمه شمالی استان به حول قوه الهی انتظار ما از خرید گندم در سال جاری بیش از 1میلیون و 300 هزارتن خواهد بود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 کیفیت گندم های استان را  از لحاظ کیفیت و کمیت در حد مطلوب دانست وگفت: در سال زراعی گذشته با توجه به شرایط اقلیمی و افزایش باران های فصلی باعث شد  تا روند رشد و تولید محصولات کشاورزی بخصوص گندم در حد مطلوبی قرار گیرد و اکنون در زمان برداشت محصول شاهد افزایش سطح تولید و بالا رفتن کیفیت گندم باشیم بصورتی که میزان برداشت در برخی از مزارع دیم  به 5 تن در هکتار افزایش نماید.

امیری زاده یادآور شد: خرید گندم بدون هیچگونه محدودیتی متناسب با فراوانی میزان عرضه در سطح استان ادامه خواهد داشت.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net