صفحه اصلی  |   تماس با ما  |   آرشیو خبری  |   نقشه سایت  |                        تاريخ: 26/6/1398


نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

تعداد بازدید کنندگان: 557627

  آرشیو خبری


  1میلیون و 200 هزار تن از دسترنج خوزستانی ها ذخیره سازی شد   5/3/1398
از ابتدای سال تا کنون بیش از 1 میلیون و 240هزار تن محصولات کشاورزی بصورت تضمینی خریداری شده است 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4:

خدارحم امیری زاده با اعلام افزایش خرید گندم در استان خوزستان اعلام کرد تا کنون بیش از 1 میلیون و 200 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزانی خوزستانی بصورت خرید تضمینی خریداری و ذخیره سازی خواهد شد.

وی افزود: با آغاز برداشت گندم در مناطق شمالی خرید تضمینی  تا پایان تیر ماه در استان ادامه خواهد یافت و با پایان یافتن برداشت گندم از مناطق جنوبی و مرکزی، کد های مراکز بسته و مراحل انتقال گندم های خریداری شده به سیلوهای استاندارد شدت خواهد گرفت.

امیری زاده مقدار خرید دانه روغنی کلزا در استان را 43 هزار تن عنوان نمود و گفت: این میزان خرید توسط مراکز تعیین شده درسطح استان سریعاً به کارخانجات روغن کشی انتقال خواهد یافت.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه4 اظهار داشت: از ابتدای فصل خرید گندم تا کنون با پایش مداوم و نظارت واحدهای حراستی از اموال مردم و دولت صیانت شده و با برنامه ریزی های مدونی که در ستاد خرید  استان صورت گرفته از فعالیت دلالان و قاچاقچیان گندم جلوگیری بعمل آمده است.

امیری زاده ادامه داد: این گندم متعلق به مردم است و می بایست از طریق انتقال و فروش، بدست مردم برسد که به همین منظور سامانه هایی توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران طراحی و بکارگیری شده است تا حاصل دسترنج این مردم از طریق مبادی قانونی بدست سایر هموطنان برسد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد
Powered By Noujan.net