بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1640
  • 24 آوریل 2022 - 11:27
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۱۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شد

۲۱۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شد

افزایش مراجعه کشاورزان به مراکز خرید

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در گفتگو با خبرگزاری ایسنا گفت: با سرعت گرفتن برداشت در مناطق مرکزی استان روزانه میزان قابل توجه ای از گندم مازاد بر مصرف کشاورزان وارد مراکز خرید می شود.

وی افزود: ۱۰۶ مرکز خرید گندم در سراسر استان آمادگی لازم جهت ارائه خدمات و دریافت محمولات کشاورزان را دارند که از این تعداد ۳۹ مرکز با دارا بودن سیلوهای استاندارد ذخیره سازی  توانایی دریافت محمولات کشاورزان با سرعت و دقت بیشتری فراهم گردیده و با برنامه ریزی های صورت گرفته برای تشویق آن دسته از کشاورزانی که در طرح کشت قراردادی شرکت نمودند مبلغ ۴۰ تومان نیز به ازای هر کیلوگرم گندم در صورت تحویل محمولاتشان به سیلوهای استاندارد و کارخانجات آرد سازی پرداخت خواهد شد.

جهان نژادیان تصریج کرد: مبلغ کمک هزینه کرایه حمل بصورت مستقیم بر روی رسید کشاورزان ثبت و همراه با مبلغ مشخص شده فروش گندم به حساب آنان واریز خواهد شد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با تشریح عملیات خرید گندم در مراکز خرید گفت: همزمان با ورود کشاورزان به مراکز خرید مباشر بسرعت عملیات خروج گندم و انتقال آن به سیلوهای استاندارد در حال انجام است و تا کنون در خصوص عدم تحویل محمولات کشاورزان هیچگونه گزارشی صورت نگرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.