بازرسی و رسیدگی به شکایات ----- تلفن : 33339835-061 ---- با بازرسان ما در تماس باشید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1690
  • 14 اردیبهشت 1401 - 14:05
  • 68 بازدید
  • ارسال توسط :
سرعت یافتن پرداخت وجه کشاورزان گندم و کلزا کار

سرعت یافتن پرداخت وجه کشاورزان گندم و کلزا کار

66درصد مطالبات کشاورزان خوزستانی پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان:

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در گفتگو با خبر گزاری ایرنا  گفت:  با افزایش ورود محمولات به مراکز خرید سرعت پرداخت وجه کشاورزان نیز افزایش یافته است.

وی افزود: تا کنون ۶۶ درصد از مطالبات کشاورزان گندم کار و ۵۱ درصد از مطالبات کشاورزان کلزا کار پرداخت شده و همچنان در تلاش هستیم تا بتوانیم هر چه سریعتر تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان را برطرف نمائیم . 

جهان نژادیان تصریح کرد: هر سال بخشی از گندم تولید شده در کشور برای مصارف بذری و بخشی دیگر بعنوان گندم  مازاد بر مصرف کشاورزان تحویل مراکز خرید تضمینی دولتی می‌شود.

ایشان با اشاره به افزایش ۱۳۰ درصدی نرخ خرید تضمینی گندم و ۳۶ درصدی نرخ خرید کلزا در سال جاری اظهار داشت: برای حمایت از کشاورزان اقدامات خوبی به انجام رسیده است و بدون شک با برنامه ریزی های اندیشیده شده و افزایش سطح زیر کشت قراردادی،  کشاورزان محترم می توانند از مزایای بیشتری بهره مند گردند.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با تجلیل از تلاش شبانه روزی و پیگیری های مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران همچنین مدیریت سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان طی دو روز گذشته  برای سرعت یافتن پرداخت وجه کشاورزان گفت: سهم عمده مطالبات کشاورزان گندم کار به حساب آنان واریز شد، اما به دلیل آغاز برداشت و خرید گندم و کلزا در سایر استان‌های دیگر پرداخت وجه برخی از کشاورزان خوزستانی با تاخیر روبرو شده است و با تامین اعتبار جدید وجه کشاورزان باقی مانده نیز بزودی به حساب آنان واریز خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*